Wspieranie sprzedaży poprzez Social Media

Prowadzenie i rozwój profili LinkedIn/FB
tak aby realnie wspierały bieżącą sprzedaż
oraz zwiększały konwersję w lead generation.

Kluczową rolą marketingu w firmach B2B powinno być wspieranie sprzedaży. Nie chcemy produkować kontentu bez realnego celu sprzedażowego, który za nim stoi. Kontent nie sprzedaje sam w sobie. W Nessie działamy głównie w oparciu o proces outboundowy, ale wiemy doskonale, że dobry kontent może być doskonałym uzupełnieniem. Aby skutecznie wspierać sprzedaż warto zainwestować w działania komunikacyjne, które będą uzupełniały nasz koncept sprzedażowy i zbudują spójny obraz firmy.

Komunikacja, która realnie wspiera sprzedaż

Poprowadzimy Twoje profile
w Social Mediach
i stworzymy kontent, który będzie konwertował.

Social Media

Social Media w dzisiejszym świecie są nieodłącznym elementem sprzedaży. Wizerunek, który budujemy w mediach społecznościowych powinien być spójny z aktualnymi działaniami sprzedażowymi i wspierać je. Dla Nessie marketing jest zawsze w służbie sprzedaży. Prowadząc dla klientów social media chcemy realizować ich cele sprzedażowe. Kontent na profilach firmowych i osobistych nigdy bowiem sam nie skonwertuje. Aby to co publikujemy przekładało się na leady musimy odpowiednio przygotować nasze Social Media i stale nimi zarządzać.

Jak to robimy?

Prowadzimy i rozwijamy
sprzedażowy profil firmy na Facebook'u LinkedIn. Rozpoczynamy od opisu firmy i jej stałej aktywności w SM, poprzez plan publikacji kontentu dostosowanego do aktualnych działań sprzedażowych, aż po utrzymywanie stałych relacji z odbiorcami. 

Prowadzimy i rozwijamy konta osobiste na LinkedIn poprzez działania personal branding. Działania te zawsze są połączone z aktualnymi kampaniami i dotyczą tych samych grup docelowych, które targetujemy outboundowo.

Tworzymy treści marketingowo- sprzedażowe w formie blogpostów, kontentu video, prowokujemy dyskusje etc. a to wszystko w korelacji z generowaniem leadów w ramach odpowiednich grup targetowych. 

Planujemy kalendarz postów
i zarządzamy publikacjami od startu do mety

Brzmi ciekawie? Porozmawiajmy: hello@nessie.pl 

 

 

This site or product includes IP2Location LITE data available from https://lite.ip2location.com.