Dedykowany, doświadczony handlowiec do wynajęcia. Twój skuteczny Deal Closer.

Masz problem ze skutecznym domykaniem sprzedaży?

Deal Closer z Nessie to przypisany do firmy handlowiec, który jest główną linią wsparcia sprzedaży - od pierwszego calla, aż do ofertowania.

Wiemy, że samo generowanie leadów to dopiero pierwszy krok. Wielu z klientów Nessie boryka się z problemem skutecznej sprzedaży od momentu pierwszego calla, poprzez zbieranie wymagań, follow-ups, aż do składania ofert i negocjacji. Tutaj też przychodzimy z pomocą i oferujemy skutecznego, doświadczonego i pracowitego deal closera do wynajęcia. Razem z pomocą machiny Nessie, sprzedawca ten jest w stanie wesprzeć każdy biznes na etapie domykania sprzedaży!

Poznaj nasz model współpracy

Jak pracuje Deal Closer,
abyś osiągnął sukces.

1. Dedykowany dla Twojej firmy

Współpracujesz na stałe z jedną osobą, która Cię zna i reprezentuje podczas spotkań z leadami - samodzielnie lub jako wsparcie biznesowe. Nasz deal closer odpowiedzialny jest także za popychanie Twoich deali do przodu, prospektowanie i jak najszybsze doprowadzanie ich do momentu ofertowania.

2. Narzędzia i proces w cenie

Skuteczność Nessie w dużej mierze opiera się o unikalny proces i bardzo dobrą pracę na narzędziach wspierających, jak np. CRM czy Sales Navigator. Klient, pracując z deal closerem, ma dostęp do tych procesów oraz narzędzi i może z nich korzystać w ramach wspólnych działań sprzedażowych.

3. Wsparcie Nessie

Deal closer dedykowany do pracy z klientem nie jest pozostawiony sam sobie. Regularnie spotyka się ze swoim mentorem, aby podnosić umiejętności, monitorować efekty i pracować nad coraz lepszą konwersją. Dzięki temu klient nie musi zarządzać rozwojem deal closera i organizować mu pracy.

4. Transfer wiedzy

Deal closerzy przed podjęciem współpracy z klientem i w trakcie jej trwania, cały czas blisko współpracują z zespołem Nessie. Dzięki temu mają nie tylko najbardziej aktualny know-how, ale są także w stanie przekazywać tę wiedzę do organizacji klienta. Tak, aby wprowadzać najlepsze praktyki sprzedażowe.
Co zyskujesz?

Deal closer to szybkie, procesowe wsparcie sprzedaży, od pierwszego calla, poprzez złożenie oferty i domykanie sprzedaży.

Nasze biuro

01-044 Warszawa,
Spokojna 7/16

Telefon

607676766

e-mail

hello@nessie.pl
This site or product includes IP2Location LITE data available from https://lite.ip2location.com.