Co robimy
Budujemy dedykowane zespoły sprzedaży, które działają na pierwszym, kluczowym etapie procesu pozyskania leada. Bierzemy odpowiedzialność za rozwój Twojego lejka sprzedażowego!
Nasza praca w liczbach

Nessie to proces, proces i jeszcze raz proces!

Codziennie każdy zespół dedykowany swojemu klientowi wykonuje setki małych, procesowych czynności. Tylko takie podejście gwarantuje sukces na dłuższą metę.

1 +

Kontaktów dziennie z nowymi prospektami

1 +

Wiadomości dziennie na LinkedIn

1 +

Dziennie wiadomości zwrotnych

1 +

Dziennie umówionych spotkań

Przekonałyśmy Cię?

Dedykowany zespół prospektingu i sprzedaży

Dedykowany mini zespół wraz z ustawionym, zwinnym procesem generowania leadów to najlepszy sposób aby szybko mieć przewidywalny lejek sprzedaży i długofalowo nim zarządzać.

Audyt procesu sprzedaży

Nie ma dobrego procesu bez mierzenia i analizy. Zajrzymy w Twoje liczby i bazując na danych zarekomendujemy najlepsze decyzje w kontekście strategii sprzedaży czy też budowania zespołu sales. A wszystko w 2-3 tygodnie.

Ułożenie procesu sprzedaży

Pomagamy ustawić kompletny proces sprzedaży, wdrożyć narzędzia wspierające, dostosować proces do zmian, zaplanować spójną kampanię z KPIs, zrekrutować zespół sprzedaży, lub nadać narrację sprzedaży.

Generowanie leadów na platformie LinkedIn- szkolenie zespołu

To 4 warsztaty online dla Twojego zespołu, dzięki którym będziecie skutecznie i procesowo generować leady poprzez platformę LinkedIn, na wybranch rynkach.

Wsparcie procesu zamykania sprzedaży, czyli Deal Closer do wynajęcia

Wynajmij od Nessie skutecznego i doświadczonego Deal Closera, który wejdzie do Twojej organizacji i poprowadzi procesy sprzedażowe aż do momentu ofertowania.
This site or product includes IP2Location LITE data available from https://lite.ip2location.com.